Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece testarsiv.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. 

Sayfamız tamamen eğitim amaçlı kurulmuştur. Sitemizde yer alan testlerin ve yazılı soruların tamamı öğrencilerin ve öğretmenlerin aradıklarını daha kolay bir şekilde bulabilmeleri ve eğitim öğretim eksikliği yaşamamaları adına internet dünyasına sunulmaktadır 

Ayrıca yine sitemiz içerisine öğretmen arkadaşlar tarafından hazırlanan ve yine öğretmenler tarafından gönderilen içerikler de eklenmektedir. Site olarak telif hakkı konusunda çok hassas olduğumuzu bildirmek isteriz. Web sitesinde yer alan içeriklerin başka facebook gruplarında, instagram hesaplarında, web sitelerinde vs vs izinsiz bir şekilde paylaşılması yasaktır. 

Tüm çabalarımıza ve gayretlerimize rağmen telif hakkı konusunda gözden kaçan bir durum olduysa ve telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız lütfen İLETİŞİM kısmında hangi içerikte telif hakkı olduğunu belirtiniz. Eğer belirttiğiniz içerikte herhangi bir telif hakkı tespit edilirse ilgili içerik en kısa sürede (genelde maksimum 3 iş günü sürer) sitemizden kaldırılır. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.